bright
20 بهمن 1401 - 10:52

باز بودن تمام راه‌های استان ایلام/۶۸مقطع از راه‌ها ریزش برداری شد

ایلام-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام با اشاره به باز بودن تمام راه‌های استان ایلام، گفت: ۶۸ مقطع از راه‌ها ریزش برداری شده است.

سید زاهدین چشمه خاور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ۲۲ اکیپ در گردنه‌ها و راهدارخانه‌های استان مستقر هستند و کار ارائه خدمات و تیغه زنی و نمک پاشی را انجام می‌دهند.

وی از باز بودن تمام راه‌های استان خبر داد و گفت: بر اساس گزارش امروز ادارات تابعه و رصد دوربین‌های نظارت تصویری مرکز مدیریت راه‌های استان طی شبانه روز گذشته در ۱۰ راه ارتباطی از شهرهای استان بارش برف و باران گزارش شده است.

وی با بیان اینکه با تلاش نیروهای راهداری ریزش برداری در ۶۸ مقطع از راه‌های این استان انجام شده است، بیان کرد: در شبانه روز گذشته تاکنون ۹۷۷ تن شن و نمک در جاده‌های استان مصرف شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام از برف روبی یک هزار و ۳۵۴ کیلومتر باند از راه‌های دسترسی و ریزش برداری راه‌های این استان خبر داد.

چشمه خاور اضافه کرد: راهدارخانه قلاجه، راهدارخانه تونل آزادی دو اکیپ، محور آبدانان به سمت دره شهر، سه راهی ملکشاهی و محور مهران و در واقع تمام نقاط برف گیر استان تحت پوشش عوامل راهداری استان قرار دارند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1029098