bright
19 دی 1401 - 20:00

فروش 5 هزار موتورسیلکت توقیفی در هرمزگان

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از برگزاری مزایده ۱۲۰۰ موتورسیکلت توقیفی در پارکینگ‌های این استان خبر داد و گفت: در مزایده های قبلی 4 هزار و 854 موتورسیکلت توقیفی به فروش رفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، «مجتبی قهرمانی» رئیس کل دادگستری استان هرمزگان امروز با اعلام خبر برگزاری مزایده یک هزارو ۴۰۰موتورسیکلت توقیفی در پارکینگ‌های استان هرمزگان، گفت: با توجه به تأکیدات رئیس قوه قضاییه مبنی بر لزوم صیانت از بیت‌المال و تعیین تکلیف فوری وسایل نقلیه موجود در پارکینگ‌های سراسر کشور، پنجمین مرحله از مزایده حضوری جهت فروش موتور سیکلت‌های توقیفی رسوبی در پارکینگ‌های استان برگزار می‌شود.

قهرمانی اضافه کرد: در مراحل گذشته این مزایده، ۴ هزار و هشتصد و پنجاه و چهار موتورسیکلت توقیفی به فروش رفته است و در مرحله جدید نیز تعداد ۱۲۰۰ موتورسیکلت موجود در سه شهرستان حاجی آباد، رودان و بندرعباس به مزایده گذاشته خواهند شد.

وی افزود: این مرحله از مزایده در خصوص موتورسیکلت‌های موجود در پارکینگ‌های «طاها حاجی آباد، سروش گهکم، انجمن حمایت از زندانیان رودان، شهید خادمی زیارتعلی و باباعلی قلعه قاضی بندرعباس» است که به صورت حراج حضوری انجام می‌شود و عموم مردم می‌توانند از «یکشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۱» از «ساعت ۸:۳۰ الی ۱۱:۳۰ و ۱۴ الی ۱۶» با مراجعه به این ۵ پارکینگ از موتورسیکلت‌ها بازدید کنند و یا با به وسیله تماس با شماره‌های (۰۷۶۳۳۴۶۸۸۲۰ و ۰۷۶۳۳۴۶۸۸۲۱) از جزئیات و شرایط مزایده مطلع شوند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با اشاره به اینکه در خصوص تعیین تکلیف تمامی موتورسیکلت‌های موضوع این مزایده، حکم قطعی قضایی صادر شده است، تصریح کرد: پس از تکمیل مراحل قانونی، مزایده ۱۲۰۰ موتورسیکلت توقیفی در روز دوشنبه ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ صبح با حضور نماینده دادستان و متقاضیان برگزار خواهد شد. 

به گزارش فارس، این مزایده در محل ستاد اجرایی فرمان امام در بندرعباس برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 966181